%

Średnia ocena % ze wszystkich recenzji

Darmowy fragment!

Najtaniej kupisz w:

Księgarnia MadBooks.pl

Marvin – Iza Korsaj

Jak wiele utraciłeś ze swojego człowieczeństwa? Ile jesteś w stanie znieść, aby ponownie móc nazwać siebie człowiekiem?

Pytania te zadaję moim pacjentom podczas Napraw ich zdegenerowanych osobowości. Zawsze daję im wybór i czas na jego dokonanie. Bez nienawiści, ale i bez litości dla słabych.
Jedni udzielają poprawnej odpowiedzi i przyjmują mój dar. Inni, cóż… znikają. Pierwsi uczynili swoją egzystencję pełniejszą i wartościowszą, drudzy uratowali życie komuś godnemu miana człowieka.

Nazywam się Marvin T. Cross i jestem bostońskim chirurgiem. Uważam się za największego humanistę naszych czasów, gdyż nie mam boga przed człowiekiem. Jeśli marnujesz dany Ci przez naturę potencjał, w moich oczach jesteś bluźniercą. Nie lękaj się jednak, wyciągnę do Ciebie pomocną dłoń…

Autor: Iza Korsaj
Tytuł: Marvin
Rok I wydania: 2016

Format: 12.5×19.5 cm
Liczba stron:

Oprawa miękka: ISBN 978-83-7995-048-5

eFormat: ePub/mobi
ePub: ISBN 
mobi: ISBN 

Ceny sugerowane:
Oprawa miękka: 39,99 zł
ePub: 24,99 zł
mobi: 24,99 zł

Iza Korsaj

Urodziła się 4 września 1984 r. w Gdyni, ale od dziecka jest związana z Sopotem. Ukończyła II LO im. B. Chrobrego w Sopocie oraz filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim, jest również absolwentką reklamy i marketingu medialnego. W 2005 r. zdobyła nagrodę specjalną w kategorii „student” w IV edycji Konkursu Literackiego Uniwersytetu Gdańskiego na Prozę za opowiadanie Nigdy więcej.

Najtaniej kupisz w:

Najtaniej kupisz w:

Księgarnia MadBooks.pl
 logoVirtualo
Publio_logo
Woblinkebookpoint
ebookoo
eplaton