%

Średnia ocena % ze wszystkich recenzji

Darmowy fragment!

Najtaniej kupisz w:

Księgarnia MadBooks.pl

Nawrócony Mesjasz – Paweł Imperowicz

Odległa przyszłość. Federacja Dwóch Słońc znajduje się na krawędzi zagłady − nie tylko z powodu wojny z bezwzględnymi O`kha`sza. Od wewnątrz zżera ją zdrada, korupcja i przybierające na sile społeczne niepokoje. Pomiędzy wszechpotężną Ławą Czystości, koteriami wspieranymi przez wojsko i agentami tajemniczej obcej rasy toczy się zakulisowa, bezwzględna walka o władzę.

Rozwiązaniem wszystkich problemów wydaje się być Khall Quaid, zasłużony weteran walk z O`kha`sza, uwielbiany przez żołnierzy i ceniony przez cywilów. Jako uosobienie cnót Federacji Dwóch Słońc stanowi idealny materiał na idola mas. Najlepsi bohaterowie to jednak… martwi bohaterowie.

Uniwersum Federacji Dwóch Słońc czerpie pełnymi garściami z najlepszych wzorców SF. Autor umiejętnie bawi się konwencją i wzbogaca ją o szereg oryginalnych pomysłów.

Autor: Paweł Imperowicz
Tytuł: Nawrócony Mesjasz
Seria: Dracones, tom 1

Rok I wydania: 2016

Format: 12.5×19.5 cm
Liczba stron:

Oprawa
miękka: ISBN 978-83-7995-059-1

eFormat: ePub/mobi
ePub: ISBN 
mobi: ISBN 

Ceny sugerowane:
Oprawa miękka: 44,99 zł
ePub: 24,99 zł
mobi: 24,99 zł

Paweł ImperowiczPaweł Imperowicz

Rocznik 84. Fan fantastyki i literatury pochodnej od kiedy czytanie było czymś więcej niż tylko smutnym obowiązkiem związanym z lekturami szkolnymi. Zapalony RPGowiec i miłośnik gier bitewnych, które złośliwcy nazywają „żołnierzykami”. Gra we wszystko i na wszystkim, kiedy tylko może, kiedy ma czas, kiedy nie pisze.

Z wykształcenia i wyboru entuzjasta filozofii i logicznego myślenia, z zawodu administrator zasobu ludzkiego. Wielbiciel wszystkiego co żyje, jak i samego życia, w jego niezwykłej, zaskakującej formie.

Personel dla jednego kota i dwóch królików. Niektórzy mawiają, że jest niepoprawnym adoratorem pierogów. Zodiakalny rak, choć na co dzień zachowuje się jak zwyczajna sowa, która bez kilku kaw nie jest w stanie otworzyć oczu. Nocami tańczy na klawiaturze, zmieniając wybujałe fantazje na kilobajty tekstu.

Najtaniej kupisz w:

Najtaniej kupisz w:

Księgarnia MadBooks.pl
 logoVirtualo
Publio_logo
Woblinkebookpoint
ebookoo
eplaton