2018

Czarownica – Małgorzata Lisińska (fantasy)
Dom wszystkich snów – Wojciech Gunia (horror)
Drzewo wspomnień – Magdalena Lewandowska (fantasy)
Emil, kanarek i rudy pies – Marta Krajewska (bajka)
Indygo – Michał Chmielewski (obyczajowa)
Jezioro Cieni – Maria Zdybska (fantasy)
Krawędź I – Piotr Patykiewicz (SF)
Marvin – Iza Korsaj (thriller)
Necrolotum – Jan Maszczyszyn (steampunk)
Ostatni Prorok – Marcin Kiszela (obczaj :))
Pani Czterdziestu Żywiołów – Witold Dworakowski (SF)
Peterkin i Brokk: Księga czterech – Grzegorz Gajek (steampunk)
Szablon – Agnieszka Sudomir (SF)
Szczęściarz – Marcin Jamiołkowski (urban fantasy)
Światłoczuły – Sebastian Hejankowski (steampunk)
Światła w jeziorze – Małgorzata Lisińska (obyczaj)
Świt między dobrym i złym – Marta Krajewska (bajka)

Ten pierwszy raz – antologia (SF)
Tropiciel opowiada – Małgorzata Lisińska (fantasy)
Zwierzenia popkulturalne – Katarzyna Czajka-Kominiarczuk (literatura faktu)

2019+

Blask – Alicja Wlazło (YA urban fantasy)
Betelowa rebelia II – Daniel Nogal (fantasy)
Jedyne – Paweł Majka (majkowy)
Krawędź I – Piotr Patykiewicz (SF)
Kroniki Światozbioru: Kosmiczne Bobry i Zemsta Księżycowej Szarańczy – Krzysztof Piersa (YA SF)
Kroniki Światozbioru II – Krzysztof Piersa (YA SF)
Kroniki Światozbioru II – Krzysztof Piersa (YA SF)
Ksiądz znad Kałuży – Artur Olchowy (postapo)
Kwoka i Buhaj – Paweł Majka (majkowy)
Martwa strona nieba I – Piotr Patykiewicz (SF)
Martwa strona nieba II – Piotr Patykiewicz (SF)
Mitoświat III – Paweł Majka (majkowy)
Panaceum – Agnieszka Sudomir (kryminał)
Paradoks Marionetki III – Anna Karnicka (YA fantasy)
Paradoks Marionetki IV – Anna Karnicka (YA fantasy)
Pierwotny – Małgorzata Lisińska (fantasy)
Sołtys znad Kałuży – Artur Olchowy (postapo)
Szare Płaszcze: Rubież – Marcin A. Guzek (fantasy)
Szare Płaszcze III – Marcin A. Guzek (fantasy)
Święte Diabły I – Marcin Rusnak (fantasy)
Święte Diabły II – Marcin Rusnak (fantasy)
Święte Diabły III – Marcin Rusnak (fantasy)
Terranie – Małgorzata Lisińska (SF)
Trzy lata w lodówce – Rafał Modzelewski (weird)
Wyblakłe Sztandary II – Tomasz Niziński (fantasy)
Wyblakłe Sztandary III – Tomasz Niziński (fantasy)
Wilcza Dolina III – Marta Krajewska (fantasy)
Zakonna – Małgorzata Lisińska (fantasy)
Zrodzona w purpurze – Andrzej Firadza (fantasy)
Żar – Alicja Wlazło (YA urban fantasy)