2019

Blues o krwi i trawie – Paweł Ciećwierz (kryminał/thriller)
Cobsonowie I – Marcin Rusnak (fantasy)
Cwel – Dominik Sokołowski (kryminał)
Dary bogów – Witold Jabłoński (mitologia słowiańska)
Dom wszystkich snów – Wojciech Gunia (horror)
Dystrykt Warszawa – Rafał Babraj (postapo)
Indygo – Michał Chmielewski (obyczajowa)
Jedyne: Ścieżki krwi – Paweł Majka (majkowy)
Jezioro Cieni – Maria Zdybska (fantasy)
Krawędź: Gdy upada anioł – Piotr Patykiewicz (SF)
Krawędź: Gdy wzlatuje człowiek – Piotr Patykiewicz (SF)
Kroniki Światozbioru: Kosmiczne Bobry i Zemsta Księżycowej Szarańczy – Krzysztof Piersa (YA SF)
Martwa strona nieba I – Piotr Patykiewicz (SF)
Martwa strona nieba II – Piotr Patykiewicz (SF)
Necrolotum – Jan Maszczyszyn (steampunk)
Panaceum – Agnieszka Sudomir (kryminał)
Paradoks Marionetki III – Anna Karnicka (YA fantasy)

Peterkin i Brokk: Księga czterech – Grzegorz Gajek (steampunk)
Pierwotny – Małgorzata Lisińska (fantasy)
Pięść I – Bożena Walewska (fantasy)
Pięść II – Bożena Walewska (fantasy)
  Porozumienie Trzech – Tomasz Niziński (fantasy)
Szare Płaszcze: Rubież – Marcin A. Guzek (fantasy)
Szeptaczka – Alicja Wlazło (fantasy)
Tropiciel opowiada – Małgorzata Lisińska (fantasy)
Trzy lata w lodówce – Rafał Modzelewski (weird)
Wilcza Dolina III – Marta Krajewska (fantasy)
Zakonna – Małgorzata Lisińska (fantasy)
Zwierzenia popkulturalne – Katarzyna Czajka-Kominiarczuk (literatura faktu)
Żar – Alicja Wlazło (YA urban fantasy)

2020+

Blask – Alicja Wlazło (YA urban fantasy)
Betelowa rebelia II – Daniel Nogal (fantasy)
Cobsonowie II – Marcin Rusnak (fantasy)
Cobsonowie III – Marcin Rusnak (fantasy)
Kroniki Światozbioru II – Krzysztof Piersa (YA SF)
Kroniki Światozbioru II – Krzysztof Piersa (YA SF)
Ksiądz znad Kałuży – Artur Olchowy (postapo)
Kwoka i Buhaj – Paweł Majka (majkowy)
Mitoświat III – Paweł Majka (majkowy)
Paradoks Marionetki IV – Anna Karnicka (YA fantasy)
Sołtys znad Kałuży – Artur Olchowy (postapo)
Szare Płaszcze III – Marcin A. Guzek (fantasy)
Terranie – Małgorzata Lisińska (SF)
Trzy lata w lodówce – Rafał Modzelewski (weird)
Zrodzona w purpurze – Andrzej Firadza (fantasy)
Żar – Alicja Wlazło (YA urban fantasy)