Zbiórka na rzecz Komitetu Społecznego “Przymuszewo po nawałnicy”

Grafiki Magdaleny Szynkarczuk

Zbiórka potrwa jeszcze

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Grafiki Marcina Kułakowskiego

Hazardzista rys. Marcin Kułakowski

ZAKOŃCZONA
150 zł

 

Rekordzista rys. Marcin Kułakowski

ZAKOŃCZONA
140 zł

 

Krótka odwilż Szczepana Dracza rys. Marcin Kułakowski

ZAKOŃCZONA
120 zł

 

ZAKOŃCZONA
150 zł

 

Zapisane w snach rys. Marcin Kułakowski

ZAKOŃCZONA

 

Facebóg rys. Marcin Kułakowski

ZAKOŃCZONA
120 zł

 

Wojna Vasyla Kavalenko rys. Marcin Kułakowski

 

ZAKOŃCZONA

 

Król na tronie, smok nad światem rys. Marcin Kułakowski

ZAKOŃCZONA
380 zł

 

 

Zasady zbiórki

  1. Organizatorem zbiórki jest Komitet Społeczny Przymuszewo Po Nawałnicy
  2. Celem zbiórki jest pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnicy jaka miała miejsce w nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 roku na terenie Nadleśnictwa Przymuszewo i okolic. Zbiórka zgłoszona jest w MSWiA, nr 2017/3595/KS
  3. W ramach zbiórki każdy może zostać darczyńcą i zaoferować darowiznę.
  4. Oferując darowiznę darczyńca nie podaje, żadnych danych osobowych, a jedynie dane pozwalające na zidentyfikowanie wpłaty.
  5. Darczyńca, która zaoferował największą darowiznę, po jej dokonaniu na konto organizatora  83 1600 1462 1832 3260 4000 0001 otrzyma w postaci podziękowania przedmiot przedstawiony na stronie zbiórki na której zadeklarował darowiznę.
  6. Darczyńca na dokonanie wpłaty darowizny ma trzy dni robocze, a po tym terminie podziękowanie w postaci przedmiotu przedstawionego na stronie zbiórki otrzyma osoba, która zadeklarowała kolejną co do wysokości darowiznę.
  7. Wpłata zadeklarowanej darowizny nie jest obowiązkowa, ale ze względu na charakter zbiórki darczyńca, który zadeklarował najwyższą darowiznę powinien czuć się moralnie zobligowany do dokonania wpłaty darowizny.
  8. MORGANA Katarzyna Wolszczak nie jest organizatorem, beneficjentem, ani w żaden inny sposób nie czerpią korzyści ze zbiórki. Nieodpłatnie udostępnia na potrzeby zbiórki serwer, domenę, oprogramowanie i niezbędne do jej przeprowadzenia zasoby.
  9. W ramach przeprowadzanej akcji nie zbiera się, ani nie przetwarza danych osobowych innych niż adres e-mail, który każdorazowo po wysłaniu e-maila z powiadomieniem jest usuwany z bazy danych.