Geniusze fantastyki - antologia

Przeczytaj za darmo!

%

Średnia ocena % ze wszystkich recenzji

MadBooks.pl

Geniusze fantastyki – antologia

Geniusze fantastyki zabiorą cię na wyprawę do fantastycznych światów, gdzie rządzi magia, nauka lub wiara; gdzie niemożliwe walczy o prymat z możliwym, a wyobraźnia jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie.
Nie ma znaczenia, czy po zamknięciu oczu podróżujesz po fantastycznych krainach, przedzierasz się przez postapokaliptyczne pustkowia, badasz nawiedzone miejsca czy mkniesz przez kosmiczną otchłań – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!
W twoje ręce oddajemy obszerny zbiór opowiadań autorów związanych lub zaprzyjaźnionych z wydawnictwem Genius Creations. Ta ponad 1000-stronicowa antologia to ich prezent dla ciebie i dla nas z okazji drugiego roku działalności wydawnictwa.
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do świata Geniuszy fantastyki!

Tytuł: Geniusze fantastyki
Autorzy: Zaprzyjaźnieni z Genius Creations
Rok I wydania: 2016

Liczba stron „drukowanych”: około 1825

Redakcja: Dawid Wiktorski
Korekta: Matylda Zatorska
Ilustracja i projekt okładki: Joanna Wasilewska

eFormat: ePub/mobi ePub: ISBN 978-83-7995-057-7
mobi: ISBN: 978-83-7995-058-4

Ceny sugerowane: (do pobrania z zakładki wyżej)
ePub: darmowy
mobi: darmowy

Z NASZEJ KSIĘGARNI MADBOOKS.pl

 
LUB U NASZYCH PARTNERÓW
Woblink

Lista opowiadań

Insimilion
A Safe, Warm Place With Books
Nastek
Fantasta
Secretum
Literka.info
Katedra
Bestiariusz
Zapiski z przypomnianych krain
Szortal
GameExe
Gildia

Geniusze fantastyki to pozycja wyjątkowa na polskich rynku, stanowi bowiem doskonały przekrój polskiej fantastyki takiej, jaka jest ona obecnie: prężnie rozwijającej się, mającej sporo do powiedzenia głosami wielu młodych autorów i zdecydowanie będącej dopiero u progu swojej świetności. Almanachów fantastyki, polskiej i obcej, powstaje wiele, tym, co wyróżnia Geniuszy… jest forma, w jakiej ta pozycja została przekazania czytelnikom: jako darmowy ebook. To sprawia, że owa antologia jest pozycją obowiązkową dla każdego czytelnika, czy jest on fanem naszej rodzimej twórczości, czy też nie; a jeśli nie jest, to jest dla niego spora szansa, że nim zostanie.

Alicja Podkalicka

bloger, A Safe, Warm Place with Books

Jak widać z powyższych słów znalazłem w antologii „Geniusze fantastyki” coś dla siebie. Co może być zaskoczeniem dla czytelników moich blogów.

Andrzej Appelt

bloger, Biblioteka Kruka

Całość prezentuje się naprawdę przyzwoicie i chyba niemożliwym będzie odnalezienie osoby, która nie zakocha się w Geniuszach fantastyki. Nawiasem mówiąc, tytuł nieskromny, lecz w tym przypadku jak najbardziej trafny. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć wydawnictwu stu lat i kolejnych sukcesów na polskim rynku. Większość z nas niecierpliwie będzie oczekiwała kolejnych publikacji.
Sandra Uryzaj

recenzent, Bestiariusz

Zdecydowanie jednak polecam zapoznać się z tym zbiorem, może to być świetna okazja do znalezienia nowych, interesujących autorów – na pewno mnie zachęciła, by sięgnąć po inne tytuły paru osób. 🙂

 

Agnieszka Żak

bloger

Geniusze fantastyki - antologia